Milwaukee M12FCS442-0 Akku-Kreissäge 4933493488
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698493488 |
| EAN | 4058546483593 |
| Bore diameter | 20 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 3850 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Nominal voltage | 12 V |
| Supplier | RECA NORM |



