Hybrid standing ladder 2 x 6 rungs double-sided with 2 Alu steps
Covering box/packaging unit: 1
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550206213 |
| EAN | 4066115443855 |
| Beam dimensions | 22 mm x 59 mm |
| Beam height | 22 mm |
| Beam width | 59 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 714 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1Alle varianter

Hybrid standing ladder 2 x 4 rungs double-sided with 2 Alu steps
1501.21220
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hybrid standing ladder 2 x 5 rungs double-sided with 2 Alu steps
1511.461480
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hybrid standing ladder 2 x 7 rungs double-sided with 2 Alu steps
1532.02020
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hybrid standing ladder 2 x 8 rungs double-sided with 2 Alu steps
1542.362280
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo