Double driver for hammer tacker R 311
Double driver for hammer tacker R 311
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0580140312 |
| EAN | 7313462332941 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 31 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Weight per packaging unit | 8 g |
| Width | 18 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Double driver for hammer tacker R 311