Deckenstütze und Montagestütze ST290
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0695700903 |
| EAN | 4008158031583 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Load capacity max. extended | 50 kg |
| Load capacity max. retracted | 150 kg |
| Max. length | 2900 mm |
| Max. roof slope | 45 Degree |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

Deckenstütze und Montagestütze ST125
1250750750-1250 mm
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Deckenstütze und Montagestütze ST250
250014501450-2500 mm
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo