Deckenstütze und Montagestütze ST125
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0695700901 |
| EAN | 4008158031590 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Load capacity max. extended | 60 kg |
| Load capacity max. retracted | 150 kg |
| Max. length | 1250 mm |
| Max. roof slope | 45 Degree |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

Deckenstütze und Montagestütze ST250
250014501450-2500 mm
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Deckenstütze und Montagestütze ST290
290016001600-2900 mm
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo