Alu telescopic ladder set with tip protection 4x3 rungs
Design: with wire hanger joint
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550111458 |
| EAN | 4066115025433 |
| Beam dimensions | 68.8 mm x 28.8 mm |
| Beam height | 68.8 mm |
| Beam width | 28.8 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | with wire hanger joint |
| Supplier | RECA NORM |
Design:
with wire hanger jointAlle varianter

Alu professional telescopic ladder 4x6 rungs
193.146.44
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo


