Alu runged standing ladder 2X8 rungs
Covering box/packaging unit: 1
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550104246 |
| EAN | 4066115442124 |
| Beam dimensions | 64 mm x 25 mm |
| Beam height | 64 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 1110 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1Alle varianter

Alu runged standing ladder 2X5 rungs
1.5615602 x 5
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu runged standing ladder 2X6 rungs
1.8418402 x 6
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu runged standing ladder 2X7 rungs
2.1321302 x 7
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu runged standing ladder 2X9 rungs
2.6926902 x 9
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo