Alu runged leaning ladder 1x10 Rungs
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550101327 |
| EAN | 4066115025112 |
| Beam dimensions | 58 mm x 25 mm |
| Beam height | 58 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

Alu runged leaning ladder 1x12 Rungs
3.55355012
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu runged leaning ladder 1x14 Rungs
4.11411014
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

