Alu rope operated ladder 2 pieces with traverse 2x16 rungs
Covering box/packaging unit: 1
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550103241 |
| EAN | 4066115442964 |
| Beam dimensions | 97 mm x 25 mm |
| Beam height | 97 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1Alle varianter

Alu rope operated ladder 2 pieces with traverse 2x14 rungs
7.2241152 x 14
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu rope operated ladder 2 pieces with traverse 2x18 rungs
9.4952552 x 18
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu rope operated ladder 2 pieces with traverse 2x20 rungs
10.6258152 x 20
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo