Alu professional telescopic ladder set with tip protection 4x6 rungs
Design: With lamellar joint
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550111461 |
| EAN | 4066115025174 |
| Beam dimensions | 68.8 mm x 28.8 mm |
| Beam height | 68.8 mm |
| Beam width | 28.8 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | With lamellar joint |
| Supplier | RECA NORM |
Design:
With lamellar jointAlle varianter

Alu professional telescopic ladder 4x6 rungs
193.146.44
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo


