Alu multipurpose ladder 4x4 rungs
Covering box/packaging unit: 1
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550109415 |
| EAN | 4066115443329 |
| Beam dimensions | 64 mm x 25 mm |
| Beam height | 64 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1Alle varianter

Alu multipurpose ladder with working platform 4x3 rungs
2.331.793.83
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo