Alu multipurpose ladder 3 pieces with traverse 3x8 rungs
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550110336 |
| EAN | 4066115025235 |
| Beam dimensions | 73 mm x 25 mm |
| Beam height | 73 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 1180 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

Alu multipurpose ladder 3 pieces with traverse 3x10 rungs
5.56844.96
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Alu multipurpose ladder 3 pieces with traverse 3x12 rungs
7.16976.10
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo