4698471496
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698471496 |
| EAN | 4058546293956 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cutting depth in wood | 85 mm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Saw band length | 898.52 mm |
| Supplier | RECA NORM |



