4698471205
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698471205 |
| EAN | 4058546288334 |
| Bore diameter | 30 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 3600 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |
| Artikelnummer | 4698471205 |
| EAN | 4058546288334 |
| Bore diameter | 30 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 3600 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |