4698464726
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698464726 |
| EAN | 4058546226718 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 3500 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cutting depth in steel | 10 mm |
| Max. cutting depth in wood | 135 mm |
| Supplier | RECA NORM |



