4698464724
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698464724 |
| EAN | 4058546226695 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 3000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cutting depth in steel | 20 mm |
| Max. cutting depth in wood | 300 mm |
| Supplier | RECA NORM |



