4698459269
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698459269 |
| EAN | 4058546002350 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Gross weight | 13.98 kg |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. diameter | 75 mm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |



