4698459193
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698459193 |
| EAN | 4002395289288 |
| Bore diameter | 20 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 3900 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |
| Artikelnummer | 4698459193 |
| EAN | 4002395289288 |
| Bore diameter | 20 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 3900 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |