4698451114
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698451114 |
| EAN | 4002395137381 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. rebate depth | 10.7 mm |
| Min. idle speed | 14.000 rpm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |



