4698447935
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698447935 |
| EAN | 4002395006748 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Gross weight | 2.51 kg |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cutting depth in aluminium | 2.6 mm |
| Max. cutting depth in steel | 2.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |



