Zusatzboden für Steckregale 1000x600mm inkl. 4 Fachbodenträger; 150kg Tragkraft
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550450716 |
| EAN | 4066115456183 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 600 mm |
| Height | 40 mm |
| Height x width x depth | 40 x 1000 x 600 mm |
| Load-carrying capacity | 150 kg |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

Zusatzboden für Steckregale 1000x400mm inkl. 4 Fachbodenträger; 150kg Tragkraft
40040 x 1000 x 400 mm
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Zusatzboden für Steckregale 1000x500mm inkl. 4 Fachbodenträger; 150kg Tragkraft
50040 x 1000 x 500 mm
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo