Wooden runged standing ladder 2X9 rungs
Covering box/packaging unit: 1
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550204233 |
| EAN | 4066115442636 |
| Beam dimensions | 22 mm x 59 mm |
| Beam height | 22 mm |
| Beam width | 59 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 934 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1All variants

Wooden runged standing ladder 2X3 rungs
0.939502 x 3
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Wooden runged standing ladder 2X4 rungs
1.212202 x 4
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Wooden runged standing ladder 2X5 rungs
1.4614802 x 5
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Wooden runged standing ladder 2X6 rungs
1.7317502 x 6
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo