Wooden file handle for files with length 100 mm, length: 80 mm
Hardwood file handles
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0695600110 |
| EAN | 4029484130658 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Drill diameter | 3.0 mm |
| File blade length | 100 mm |
| Length | 80.0 mm |
| Material | Beech |
| Supplier | RECA NORM |
Hardwood file handles
All variants

Wooden file handle for files with length 150/200 mm, length: 100 mm
5.0100.0150/200
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Wooden file handle for files with length 200/250 mm, length: 120 mm
6.0120.0200/250
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Wooden file handle for files with length 300/350 mm, length: 140 mm
7.0140.0300/350
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Wooden file handle for files with length 300/350 mm, length: 160 mm
7.5160.0300/350
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo