Wall hook, zinc-plated, 3.4 x 70 mm
Wall hook, zinc plated, smooth, unhardened and round. For mounting pipes, conduits or frames.
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0836801070 |
| EAN | 4029484921744 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter of nail | 3.4 mm |
| Diameter of nail x length of nail | 3.4 x 70 mm |
| Length of nail | 70 mm |
| Material of nail | Steel |
| Supplier | RECA NORM |
Wall hook, zinc plated, smooth, unhardened and round.
For mounting pipes, conduits or frames.
All variants

Wall hook, zinc-plated, 3.4 x 50 mm
503.4 x 50 mm
pk (250 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Wall hook, zinc-plated, 3.4 x 80 mm
803.4 x 80 mm
pk (100 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo