VW T5 DoKa underfloor box, long wheel base, 630 x 470 x 355 mm (W x H x D)
CAUTION: This article is made to order and therefore cannot be exchanged. Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change. Field of Application: VW T5 DoKa, long wheel base (3400 mm), right-hand drive Advice: Also available for left-hand drive!
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4965901188 |
| EAN | 4029484678464 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 355 mm |
| Height | 470 mm |
| Length | 630 mm |
| Weight | 15 kg |
| Supplier | RECA NORM |
CAUTION:
This article is made to order and therefore cannot be exchanged.
Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change.
Field of Application:
VW T5 DoKa, long wheel base (3400 mm), right-hand drive
Advice:
Also available for left-hand drive!All variants

VW T5 Eka underfloor box, long wheel base, 1400 x 470 x 355 mm (W x H x D)
33535530
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

VW T5 Eka underfloor box, short wheel base, 1000 x 470 x 355 mm (W x H x D)
33535522
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Storage box underfloor box U 7, 1000 x 330 x 450 mm (W x H x D)
45047519.5
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Storage box underfloor box U 6, 1200 x 500 x 550 mm (W x H x D)
55057530
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo