VISO grid foam insert 8.4.3
Pluck out the foam cubes to fit around items Advice: Two VISO system grid foam inserts 4.4.x fit in the VISO system case 8.4.x of identical height
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0966274001 |
| EAN | 4066115461606 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 335 mm |
| Height | 156 mm |
| System dimensions | 8.4.3 |
| Width | 462.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |

