VISO grid foam insert 4.4.2
Pluck out the foam cubes to fit around items Advice: Two VISO system grid foam inserts 4.4.x fit in the VISO system case 8.4.x of identical height
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0966271001 |
| EAN | 4066115461590 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 54 mm |
| Height | 231.25 mm |
| System dimensions | 4.4.2 |
| Width | 335 mm |
| Supplier | RECA NORM |

