VISO 4.4.1 T jigsaw blade assortment
for use with metal, wood and plastic
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0966010106 |
| EAN | 4066115429101 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 278 mm |
| Height | 85 mm |
| Interior height | 54 mm |
| Internal depth | 278 mm |
| Supplier | RECA NORM |
for use with metal, wood and plastic