Variables Hochleistungszwingen-Set SLV100M
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0695700260 |
| EAN | 4008158036366 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Max. clamping width | 1000 mm |
| Max. tension force | 6500 N |
| Overhang | 120 mm |
| Profile thickness | 13 mm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

Variables Hochleistungszwingen-Set SLV150M
17501500340-1750 mm
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Variables Hochleistungszwingen-Set SLV200M
22502000340-2250 mm
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo