Telescopic single-section ladder 3.0 m with extension, Telesteps PrimeLine
BG-compliant
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4965299500 |
| EAN | 7394483001528 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length (extended) | 2.98 m |
| Length (pushed together) | 0.79 m |
| Material | Aluminium / aluminium |
| Max. loading weight | 150 kg |
| Supplier | RECA NORM |
BG-compliant
All variants

Telescopic sing.-sect. ladder 4.1 m w. exten. Telesteps PrimeLine w. stabilisers
4.10144.90
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Telescopic combination ladder 2.3 m, Telesteps CombiLine
2.306 + 23.10
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Telescopic combination ladder 3.0 m, Telesteps CombiLine
3.008 + 23.80
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo