Storage box underfloor box U 2, 650 x 500 x 470 mm (W x H x D)
CAUTION: This article is made to order and therefore cannot be exchanged. Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change. 2 burglar-proof lever locks 2 cylinder locks with reversible keys and dust caps Torsion-free box lid that can be opened from below Box lid with high-quality seal Fully dustproof and watertight in line with IP67 and IP68 Suitable for high-pressure steam cleaning in line with IP69k Fully welded box housing
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4965901194 |
| EAN | 4029484678525 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 470 mm |
| Height | 500 mm |
| Weight | 17 kg |
| Width | 650 mm |
| Supplier | RECA NORM |
CAUTION:
This article is made to order and therefore cannot be exchanged.
Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change.
- 2 burglar-proof lever locks
- 2 cylinder locks with reversible keys and dust caps
- Torsion-free box lid that can be opened from below
- Box lid with high-quality seal
- Fully dustproof and watertight in line with IP67 and IP68
- Suitable for high-pressure steam cleaning in line with IP69k
- Fully welded box housing
All variants

VW T5 Eka underfloor box, long wheel base, 1400 x 470 x 355 mm (W x H x D)
33535530
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

VW T5 Eka underfloor box, short wheel base, 1000 x 470 x 355 mm (W x H x D)
33535522
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

VW T5 DoKa underfloor box, long wheel base, 630 x 470 x 355 mm (W x H x D)
33535515
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Storage box underfloor box U 7, 1000 x 330 x 450 mm (W x H x D)
45047519.5
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo