Stone cutting disc for stone, stepped, 115 x 3.0 x 22.23 mm
STONE cutting disc for universal use in natural and artificial stone, cast iron, concrete and reinforced concrete Design: Cranked
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0670150115 |
| EAN | 4029484418855 |
| Bore diameter | 22.23 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | Cranked |
| Diameter | 115.0 mm |
| Thickness | 3.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
STONE cutting disc for universal use in natural and artificial stone, cast iron, concrete and reinforced concrete
Design:
CrankedAll variants

Stone cutting disc for stone, stepped, 125 x 3.0 x 22.23 mm
125.022.233.0
pk (25 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Stone cutting disc for stone, straight, 230 x 3.0 x 22.23 mm
230.022.233.0
pk (25 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Stone cutting disc for stone, straight, 300 x 3.5 x 20.0 mm
300.020.03.5
pk (10 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Stone cutting disc for stone, straight, 300 x 3.5 x 22.23 mm
300.022.233.5
pk (10 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo