Stacking box, green 400 x 300 x 270 mm
Practical stacking box with lid for storing a wide range of tools, screws, anchors etc.
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0957004 |
| EAN | 4029484153947 |
| Colour | Green |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 270 mm |
| Height (from floor to stacking rim) | 255 mm |
| Internal length | 356 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Practical stacking box with lid for storing a wide range of tools, screws, anchors etc.