Spray can holder 6x 100x243x163 mm, RAL 7016 structure
Spray can holder Design: 6-fold
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4972259022 |
| EAN | 4053133012415 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 163 mm |
| Design | 6-fold |
| Height | 100 mm |
| Width | 243 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Spray can holder
Design:
6-fold