sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 6.3 x 25
sebSta hexagon-head drilling screw, similar to DIN 7504-K, bimetal, A2/steel, RUSPERT®
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0214886325 |
| EAN | 4029484054503 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6.3 mm |
| Diameter x length | 6.3 x 25 mm |
| Drill tip length | 4.5 mm |
| External drive | WS3/8 |
| Supplier | RECA NORM |
seb
Sta hexagon-head drilling screw, similar to DIN 7504-K, bimetal, A2/steel, RUSPERT®
All variants

sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 4.8 x 20
4.8 x 20 mm20WS8
pk (200 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 4.8 x 25
4.8 x 25 mm25WS8
pk (200 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 4.8 x 38
4.8 x 38 mm38WS8
pk (200 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 4.8 x 50
4.8 x 50 mm50WS8
pk (100 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo