sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 5.5 x 38
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0214895538 |
| EAN | 4029484415229 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 5.5 mm |
| Diameter x length | 5.5 x 38 mm |
| Drill tip length | 14.0 mm |
| External drive | WS8 |
| Supplier | RECA NORM |