sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 5.5 x 26
sebSta hexagon-head drilling screw, similar to DIN 7504-K, bimetal, A2/steel, RUSPERT®
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0214955525 |
| EAN | 4029484426140 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 5.5 mm |
| Diameter x length | 5.5 x 26 mm |
| Drill tip length | 4.5 mm |
| External drive | WS8 |
| Supplier | RECA NORM |
seb
Sta hexagon-head drilling screw, similar to DIN 7504-K, bimetal, A2/steel, RUSPERT®
All variants

sebSta hexagon head drilling screw sim. to DIN 7504-K, 4.8 x 22
2.753.54.8
pk (500 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo