sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 6.3 x 38
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0214806338 |
| EAN | 4029484054244 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6.3 mm |
| Diameter x length | 6.3 x 38 mm |
| Drill tip length | 7.5 mm |
| External drive | WS3/8 |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.2 x 25
4.2 x 25 mm2522
pk (200 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.2 x 32
4.2 x 32 mm3228.5
pk (200 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.2 x 38
4.2 x 38 mm3834.5
pk (200 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.8 x 25
4.8 x 25 mm2516
pk (200 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo