sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 4.2 x 32
Field of Application: Corrosion-free securing of balcony balustrades, wooden fences and stage floors onto steel substructures.
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 021594232 |
| EAN | 4029484469666 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4.2 mm |
| Drill tip length | 8.4 mm |
| Head diameter | 8.1 mm |
| Head height | 2.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Field of Application:
Corrosion-free securing of balcony balustrades, wooden fences and stage floors onto steel substructures.All variants

sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 4.8 x 38
38204.4
pk (250 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 4.8 x 44
44254.4
pk (250 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 5.5 x 55
55305.25
pk (100 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 5.5 x 65
65405.25
pk (100 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo