Sealing washer for façade construction screw, galvanised, Ø 19 mm
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 020019 |
| EAN | 4029484048991 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Internal diameter | 6.3 mm |
| Material | Steel |
| Outer diameter | 19 mm |
| Suitable for screw | Diameter 6.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

Sealing washer for façade construction screw, galvanised, Ø 16 mm
16SteelZinc plated
pk (500 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Sealing washer for façade construction screw, galvanised, Ø 22mm
22SteelZinc plated
pk (500 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Sealing washer for façade construction screw, A2, Ø 16 mm
16Stainless steel A2Plain
pk (500 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Sealing washer for façade construction screw, A2, Ø 19 mm
19Stainless steel A2Plain
pk (500 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo