Screwdriver with bit 1/4" with magnetic ring
Magnetic ring for one-handed screwing. Can only be used with 25 mm long 1/4-inch bits.
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0701880 |
| EAN | 4029484417544 |
| Adapter type | 1/4 inch |
| Blade length | 100.0 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Handle length | 99 mm |
| Handle length/handle width | 99 / 34 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Magnetic ring for one-handed screwing.
Can only be used with 25 mm long 1/4-inch bits.