Screwdriver, cross slot, wooden handle with leather cap PH 3
Advantages: Round shank Hexagonal hex bolster Leather cap in handle head for shock absorption when used as an impact driver
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0701820815 |
| EAN | 4029484137305 |
| Blade length | 150.0 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Handle length | 120 mm |
| Handle length/handle width | 120 / 30 mm |
| Handle width | 30 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advantages:
- Round shank
- Hexagonal hex bolster
- Leather cap in handle head for shock absorption when used as an impact driver
All variants

Screwdriver, cross slot, wooden handle with leather cap PH 2
100.0110220.0
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo