ROKI Universal brake calliper brush, stainless steel wire, two rows
Brake calliper brush. Aggressive brushing effect, suitable for all brushing applications. Ergonomic two-part handle. Application area: Industrial companies and craft businesses. Construction and automotive industry, workshops.
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 2695790014 |
| EAN | 4029484832323 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 22.0 mm |
| Length | 225.0 mm |
| Material of wire | Stainless steel |
| Wire diameter | 0.35 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Brake calliper brush. Aggressive brushing effect, suitable for all brushing applications. Ergonomic two-part handle.
Application area:
Industrial companies and craft businesses.Construction and automotive industry, workshops.
All variants

ROKI Universal brake calliper brush, steel wire, 2 rows
Steel0.35
pk (2 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

ROKI Universal brake calliper brush, brass wire, two rows
Brass0.25
pk (2 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo