recatherm PE strip roll, 4 rolls, 5 m for noise protection sleeve 100 x 2 mm
PE strip roll: 0875 151 200 and 0875 151 250 are simple strip rolls, 0875 151 300 and 0875 151 350 are self-adhesive Advice: Please note: Packing unit content = 4 rolls x 5 m
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0875151250 |
| EAN | 4029484412105 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Insulating-material thickness | 2 mm |
| Length of roll | 5.0 m |
| Type description | Strip rolls |
| Width | 100.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
PE strip roll:
0875 151 200 and 0875 151 250 are simple strip rolls, 0875 151 300 and 0875 151 350 are self-adhesive
Advice:
Please note: Packing unit content = 4 rolls x 5 mAll variants

recatherm PE strip roll, 4 rolls x 5 m for noise protection sleeve 70 x 2 mm
70.0Strip rolls
pk (20 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

recatherm PE strip roll, 4 rolls x 5 m self-adhesive 70 x 2 mm
70.0Self-adhesive
pk (20 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

recatherm PE strip roll, 4 rolls x 5 m self-adhesive 100 x 2 mm
100.0Self-adhesive
pk (20 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo