recamo ZS Push bracket flat 135°
Application area: The fastest rail design: + The ZS Push button can be used to combine all common RECA toothed rails with ZS Push connectors + The positive-fit and friction-locked connection of the toothed design ensures safety + Saves time, flexible, quick to remove and reusable + 3D fasteners enable three-dimensional constructions + Material: Steel, electrolytically zinc plated
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0858661135 |
| EAN | 4029484940400 |
| Angle | 135 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 46 mm |
| Length | 150 mm |
| Thickness | 4.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Application area:
The fastest rail design:+ The ZS Push button can be used to combine all common RECA toothed rails with ZS Push connectors
+ The positive-fit and friction-locked connection of the toothed design ensures safety
+ Saves time, flexible, quick to remove and reusable
+ 3D fasteners enable three-dimensional constructions
+ Material: Steel, electrolytically zinc plated
All variants

recamo ZS Push bracket flat 90°
15011064
pk (25 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

recamo ZS Push connector 2-2 90°
26510345
pk (10 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

