RECA Schubladenschrank 705 x 736 x 1019 mm mit 7 Schubladen
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550100070 |
| EAN | 4066152971694 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 736 mm |
| Drawer depth (inner dimension) | 600 mm |
| Drawer front height | 1 x 200 mm |
| Supplier | RECA NORM |



