RECA Schubladenschrank
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550100040 |
| EAN | 4066152971656 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 736 mm |
| Drawer depth (inner dimension) | 600 mm |
| Drawer front height | 1 x 200 mm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

RECA Schubladenschrank 705 x 736 x 1019 mm mit 7 Schubladen
1101 x 200 mm7
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo


