RECA sabre saw blade CV 6 tooth pitch 6 TPI / ZpZ, Wood Line length 225 mm
Sabre saw blade for all types of wood, bonded and plastics. Tooth design: milled and side set Application area: In all wood types, plastic and gypsum plasterboard
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0605118001 |
| EAN | 4029484781928 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cut | Rough, fast cut |
| Effective length | 205 mm |
| Height | 19 mm |
| Length | 225 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Sabre saw blade for all types of wood, bonded and plastics.
Tooth design: milled and side set
Application area:
In all wood types, plastic and gypsum plasterboardAll variants

RECA sabre saw blade CV 6 tooth pitch 6 TPI / ZpZ, Wood Line length 300 mm
280300
pk (25 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo