RECA Reihenwerkbank
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550100016 |
| EAN | 4066152971434 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 750 mm |
| Drawer depth (inner dimension) | 600 mm |
| Drawer front height | 1 x 150 mm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

RECA Arbeitswerktisch 1500 x 750 x 859 mm mit 1 Schublade
781300
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo


