RECA Power System 4-in-1 inlay 1/4 inch and 1/2 inch empty laser cut 566x396 mm
2C hard foam insert, 2-colour and laser-engraved sizes. Suitable for the following sets: RECA Power System 4in1 1/4" Art. no.: 0700 024 027 RECA Power System 4in1 Art. no.: 0700 022 022
Field of Application: Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103).
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0706001009 |
| EAN | 4029484929801 |
| Colour | Light grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 396 mm |
| Height | 30 mm |
| Width | 566 mm |
| Supplier | RECA NORM |
2C hard foam insert, 2-colour and laser-engraved sizes.
Suitable for the following sets:
RECA Power System 4in1 1/4"
Art. no.: 0700 024 027
RECA Power System 4in1
Art. no.: 0700 022 022
Field of Application:
Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103).Advantages:
Fast, reliable access to the desired tool through laser-engraved sizes for individual tools.Advice:
All inlays are supplied empty!